Kurumsal Detaylar

Web Tasarım Vizyon Katmak...

 
2010 yılında Esenler / Tekstilkent bölgesinde kurulan Noxe Media, ilerleyen zamanlarda kalite standardı ile birlikte büyümede hız kazanmış ve 2012 yılı başlarında ise, merkezi Bahçelievler olmak üzere Ar-Ge çalışmalarına Tekstilkentte devam etmiştir. 10 kişilik yazılım ve tasarım kadrosu ile ivme kazanan şirketimiz 2013 yılı ile başlayan zirve yarışında, projelerini üstlendiği lider markalara destek vermeye başlamıştır. E-Ticaret, arama motoru optimizasyonu, e-mail marketing ve sms hizmeti gibi çeşitli alanlara atılan Noxe Media, dijital pazarlama teknikleri alanında alternatif projeler yürütmüştür. Bu gelişmeler ile birlikte aynı sektörde hizmet veren web ajanslarının özellikle tasarım ihtiyaçlarını karşılayan tam donanımlı bir şirket olarak sektör öncüsü pozisyonuna gelme yolunda istikrarlı adımlar atmıştır. Bulunduğumuz konumda 400 üzerinde kurumsal şirket, 50’e yakın bireysel müşteri portföyü ve Türkiye genelinde hizmet veren 10’ a yakın web ajansının da partneri olmuştur.
 
Son kullanıcıya alternatif çözümler sunmanın yanında aynı sektörde ve aynı kulvarlarda yarıştığı bazı şirketlerin tasarım ihtiyaçlarını karşılayarak, sektörde eğitimci statüsüne yerleşmeyi başarmıştır. Çeşitli Ar-Ge çalışmaları yaparak gelişimine aralıksız devam eden Noxe Media, çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ederek, bunu müşterisine sunduğu projeler de ispatlamayı başarmıştır. 2014 yılı projeleri kapsamında, ses getirecek projeler yapmayı hedefleyerek, bu alanda çalışmalarına hız katmıştır. Üretimde inovasyon ve sağlıklı fikirler oluşturarak, portföylerin deki kurumsal şirketlerin zaman içerisinde gelişimlerini gözlemleyip, minimum maliyet ile kusursuz işçiliği hedeflemiştir.
 

Web Site Tasarım

Noxe Media Farkı...


Gelişen teknoloji ile birlikte en kusursuz fikirleri en uygun maliyetler ile müşteriye sunmak.
Vaktin önemi ve bilinci ile ihtiyaçları hızla tespit ederek, mümkün olan ek kısa sürede proje geliştirmek ve geliştirilen her projeyi sağlıklı yürütmek.
%100 Müşteri memnuniyeti esası ile online destek birimleri oluşturarak, problemlere en etkin şekilde çözümleme sunmak.
Üst seviye kalite standardı ile hizmet verebilmek adına, gerektiğinde maliyetine çözümler sunmak.
 

Vizyonumuz

 
Kreatif bakış açısı ile üstün programlama becerisini ortak paydada buluşturarak estetik, dinamik, kalıcı, etkin ve etik yapılar kurmak. Bu sayede dünya standardında yer edinerek, kalitenin kattığı zirveyi müşteriye sunmak.
 
 
bunları incelediniz mi?
> anında çözüm merkezi

Tüm konularda sorunlar anında çözülür!

> ışık hızında çözüm önerileri!

Tüm konularda sorunlar anında çözülür!