eğitici ve öğretici eğitim ansiklopedisine hoşgeldin! bilginin en kapsamlı ve detaylı haline ulaşarak alternatif fikirler edinebilir, farklı bakış açıları yakalayabilirsiniz

Cnr Fuar

Cnr Fuar Sahası

Bu yazı 5888 kişi tarafından okundu.

Bu yazımızda, birçok farklı alanda hizmet veren ve şu an ülkemizin en büyük fuar merkezi olarak bilinen Cnr fuar hakkında çok detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Fiziksel mekanla alakalı birçok bilgi bu yazı ile belirtilmiştir

Cnr Fuar

Ülkemizin en büyük ve en güzel şehri olan İstanbul’da sık sık büyük etkinlikler ve organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu çerçevede birden fazla fuar alanı inşa edilmiş ve şirketlerin hizmetine sunulmuştur. Cnr Fuar alanı ülkemizin en büyük fuar alanlarından birisi olarak bilinmektedir. Birçok farklı avantaja sahip olan fuar alanı, katılımcılarına da büyük hizmetler sunmaktadır.

Cnr Fuar Alanı Özellikleri

Cnr Fuar Merkezi, sadece etkinlik ve fuarlara ev sahipliği yapmamakta, bunun yanı sıra birçok farklı müzik grubunun konser vermesini de bu alanda sağlamaktadır. Fuar merkezinin kapasitesi oldukça büyük ve göz kamaştırıcıdır. 66.000 metre kare büyüklüğünde devasa bir kapalı alana sahip olan fuar merkezinin açık alanı ise toplam 120.000 metre karedir. Bu alanı ile ülkemizin en büyük fuar alanı olarak göze çarpan Cnr Fuar, bu anlamda da özellikle büyük firmaların ve şirketlerin katıldığı birçok farklı etkinliğe başarı ile ev sahipliği yapmaktadır. Katılımcıların rahatını düşünen bu merkez içerisinde, insanların temel ihtiyaçlarını giderebileceği birçok değişik mekan da yer almaktadır. Bu mekanlar arasında en dikkat çekenler ise restoranlardır. Merkez içerisinde tam 5 farklı restoran bulunmaktadır. Bu restoranlar, değişik damak tadına sahip olan katılımcılar için çok geniş bir yelpazede yemek menüsünü başarı ile müşterilerine sunmaktadır. Özellikle yemeklerin lezzeti, dillere destandır. Ayrıca 4 adet toplantı salonunu da bünyesinde barındıran bu mekan, farklı alanlarda ve konularda toplantı yapmak isteyenler için ideal bir yapıdadır. Bunun yanı sıra seminer salonu ile de hizmet veren Cnr Fuar merkezi içerisinde aynı zamanda basın merkezi de yer almaktadır. Organizasyonları yakından takip etmek isteyen basın mensuplarının rahatlığı düşünülerek, böyle bir mekan tasarlanmıştır. Ayrıca VIP salonu da değerli katılımcılar için özel olarak dizayn edilmiştir. Hizmet ve ofis birimleri ile de göz dolduran merkez, 1 tanesi kapalı 2 tanesi de açık olmak üzere 3 adet otoparka sahiptir. Ağır araçlar için ise ayrı bir otopark mevcuttur.

Cnr Fuar merkezi, tüm bu özellikleri ile her türlü organizasyona, tanıtıma, etkinliğe, fuara ve konsere başarı ile ev sahipliği yapmaktadır. Bundan dolayı ülkemizin en çok tercih edilen fuar merkezi olarak da bilinmektedir.

Bu yazıyı 1833 kişi beğenmiş
Beğen

YORUMLAR

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Web Siteniz :
Yorumunuz :
Tüm Hakkı Saklıdır. Copyright 2015.